Skip to main content

14. Festiwal Filmowy Offeliada

Relacje i wywiady z Offeliady w trzech odsłonach!

 |  Kamila Kasprzak-Bartkowiak  | 

Jako Popcentrala byliśmy oczywiście na Offeliadzie. I pewnie moglibyśmy wrzucić Wam teraz sążnistą relację z tej imprezy, ale zamiast tego proponujemy przeżycie jej klimatu raz jeszcze w odcinkach podzielonych na rozmowy i relacje.

Te ostanie zaś znaleźć można było m.in. w Gazetce festiwalowej redagowanej przez Izę Budzyńską oraz niżej podpisaną zastępczynię Naczelnego Popcentrali. I choć Gazetka miała swoją papierową wersję, która była składana przez niezastąpionego Macieja Polusa i wydawana z dnia na dzień podczas imprezy przez Drukarnię Majorczyk, to idąc za przykładem zamieszczenia jej w formie plików pdf na stronie www.offeliada.pl, czynimy to samo u nas. Bierzcie i częstujcie się!

Poniżej, także dla ilustracji, wspaniałe pamiątkowe zdjęcie wszystkich osób zaangażowanych w tegoroczny festiwal, począwszy od Jury Głównego i nagrodzonych, a skończywszy na licznych i „oddanych sprawie” wolontariuszach! I jeszcze adnotacja, że Naczelny w tym roku zasiadał w Jury Dziennikarzy, więc zaangażowaliśmy się w pełni.

Kamila Kasprzak-Bartkowiak
Kamila Kasprzak-Bartkowiak