Zapomniana muzyka. Olnile

Percival. Koncert Pieśni Słowiańskich

 |  Jarek Mikołajczyk  | 

Już 26 maja 2021r. Percival ponownie zagra dla swoich fanów na żywo w ramach koncertu online! Tym razem w repertuarze znajdą się wczesnośredniowieczne słowiańskie pieśni obrzędowe i weselne. Dodatkowo, podczas koncertu zespół postara się pokrótce przybliżyć Wam tło każdej z prezentowanych pieśni oraz rolę, jaką odgrywały one u dawnych Słowian.

Koncert ten odbędzie się w niezwykłym miejscu na mapie Dolnego Śląska – dzięki uprzejmości Fundacji Twoje Dziedzictwo, dawne słowiańskie pieśni wybrzmiewać będą w zabytkowym kościele ewangelickim w Żeliszowie “Perła Żeliszowa”.

Zapraszamy Was także na spotkanie z nami w formie online, które odbędzie się po koncercie, a podczas którego będziemy odpowiadać na Wasze pytania zadane na czacie na żywo. Dołączcie do nas w środę, 26 maja o godz.19:00 – napisali członkowie zespołu na wydarzeniu na fb.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu, w koncercie tym będziecie mogli uczestniczyć w pełni za darmo, oglądając nas na żywo na naszym kanale YouTube.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021.

Jarek Mikołajczyk
Jarek Mikołajczyk

© All rights reserved. Powered by Liber Media.

Do góry