Nareszcie w przestrzeni

Dzień Dziecka w eSTeDe

 |  Jarek Mikołajczyk  | 

Dzień Dziecka, w Centrum Kultury eSTeDe odbędzie się 29 maja w amfiteatrze i na terenie ogrodu Centrum Kultury “Scena to dziwna” przy ulicy Roosevelta 42 w Gnieźnie. Obostrzenia covidowe wymuszają pewne ograniczenia. Na szczęście centrum może nareszcie zadziałać na zewnątrz wykorzystując wspaniała przestrzeń wokół odremontowanego budynku.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie odbierać można w CK eSTeDe od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Ilość miejsc ograniczona!

Impreza odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.O godzinie 14.00 na scenie zagości Teatr Rozrywki Trójkąt z autorskim spektaklem detektywistycznym dla dzieci pt. “Wielka Tajemnica”. Teatr przeniesie nas do świata tajemniczej kradzieży oraz dochodzenia prowadzonego przez sławnego detektywa Filipa Filipowskiego. Przedstawienie zawiera elementy polskiej historii, wpadającą w ucho muzykę oraz scenografię złożoną z kilkudziesięciu kolorowych parasoli.

Od godziny 15.00 do 17.00 na terenie ogrodu CK eSTeDe będzie można wziąć udział w warsztatach rękodzieła oraz licznych zabawach plastycznych, ruchowych i tanecznych. Pojawią się również duże bańki mydlane oraz uwielbiane przez dzieci malowanie kolorowym piaskiem.

Atrakcje przewidziane podczas wydarzenia powstały we współpracy z ŚDS “Dom Anki”, Hufcem ZHP Gniezno, 44 Szczepem Harcerskim Krzemień oraz Zespołem Tańca Ludowego “Gniezno”.Organizatorzy: Powiat Gniezno oraz Centrum Kultury “Scena to dziwna”.W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer – 61 424 07 73 lub 614240771

opr.

Jarek Mikołajczyk
Jarek Mikołajczyk

© All rights reserved. Powered by Liber Media.

Do góry