Nowa impreza jazzowa na kulturalnej mapie Poznania

Trzydniówka – zimowa gorączka jazzowa

 |  Jarek Mikołajczyk  | 

Pierwsza edycja Zimowej Gorączki Jazzowej w Winiarni pod Czarnym Kotem, organizowanej we współpracy z Maciejem Gemingiem ( prowadzącego blog o muzyce, nie tylko jazzowej , pod nazwą- Free Music Stop), to 3 dni duetów złożonych z muzyków, którzy w tej konstelacji nigdy wcześniej ze sobą nie grali, przez co każdy koncert można nazwać premierowym i zapewne… jedynym, bo wątpimy żeby te dźwięki mogły się kiedykolwiek powtórzyć.


25 lutego wystąpi Mateusz Pospieszalski (Voo Voo, Tie Break) & Joanna Duda (Wojtek Mazolewski Quintet), 26 lutego Ksawery Wójciński (Maniucha i Ksawery, Polmuz) & Michał Górczyński (Bastarda trio, Kwartludium), a 27 lutego Paweł Szamburski (Bastarda trio, Cukunft) & Michał Bryndal (Voo Voo, Monika Borzym).

Spotkają się więc artyści ze sceny: jazzowej, rockowej, nurtu muzyki improwizowanej oraz współczesnej. Bilety na Trzydniówkę w przedsprzedaży (do 09.02) można nabyć w niższej cenie, a ponieważ nasza Winiarnia nie jest największa doradzamy nie zwlekać zanadto. Do zobaczenia i… usłyszenia!

A jeśli się wahasz to koniecznie posłuchaj poniższych fragmentów i zastanów się co muzycy z tych składów mogą stworzyć w wymienionych wcześniej składach… My mamy ciarki!

Mateusz Pospieszalski Quintet:

Joanna Duda trio:

Bastarda:

Maniucha i Ksawery:

Nuda:
Bilety na wszystkie wydarzenia w tańszej cenie do  9,02. Do nabycia w: CIK, Winiarnii Pod Czarnym Kotem

Jarek Mikołajczyk
Jarek Mikołajczyk

© All rights reserved. Powered by Liber Media.

Do góry