Slamowe Gniezno

Slam to dziwny

 |  admin  | 

CK Scena to dziwna i stowarzyszenie „Ośla Ławka” po raz pierwszy łączą siły w poetyckim przedsięwzięciu, które odbędzie się w Ogrodzie Wyobraźni. Wydarzenie odbędzie się w środę 20 lipca o godzinie 19.00.

Wstęp wolny. Slam poetycki? Przypomnijmy, że na slam składają się cztery zasady slamu: własne teksty, brak rekwizytów, trzy minuty na występ oraz publiczność w charakterze jury, które decyduje o przechodzeniu do kolejnych rund i zwycięstwie.
W nawiązaniu do nazwy i niezwykłego miejsca pierwszy raz w Gnieźnie odbędzie się slam poetycki w wersji nieortodoksyjnej.

Skoro slam to dziwny, to niech będzie wyjątkowy! Zasady występu ograniczamy do własnych tekstów i trzech minut. Cała reszta jest w rękach Waszej wyobraźni. Na slamie to dziwnym będzie można używać rekwizytów, przebrań, instrumentów muzycznych, będzie można śpiewać i tańczyć. Zapraszamy poetów, poetki, osoby raperskie, performerskie i wszelkich czcicieli słowa.

UWAGA, UWAGA
W tym roku slamy poetyckie w Gnieźnie po raz kolejny stanowią część ogólnopolskich mistrzostw z wielkim finałem w Poznaniu. Zwycięstwo w małej gnieźnieńskiej lidze daje przepustkę do zmagania się z najlepszymi slamerami w kraju.

W naszej stolicy (pierwszej) odbędą się trzy turnieje:
– Slam pod Latarnia
– Slam to dziwny (w eSTeDe)
– Finałem gnieźnieńskim będzie IX Slam Poetycki im. Franciszka Rabelais.

opr. admin

admin
admin

© All rights reserved. Powered by Liber Media.

Do góry