Skip to main content

Zaproszenie na wystawę w BPMG

Pasje bibliotekarzy

 |  Kamila Kasprzak-Bartkowiak  | 

Biblioteka to nie tylko regały pełne książek, ale też przestrzeń do inspirowania, rozwoju, do spotkań, to miejsce prowadzone z dbałością i otwartością na zmiany. Jej fundamentem są bibliotekarze z głowami pełnymi pomysłów i zainteresowań.

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Pasje bibliotekarzy”, która odbędzie się 13 czerwca o godz. 12.00  w Galerii BPMG przy ul. Staszica 12a.

Niech zachętą będą słowa bibliotekarek, które wystawią swoje prace:
Anna Grygiel “Malowanie to dla mnie niesamowita pasja, przygoda, hobby, które daje dużo radości, satysfakcji, odrywa od codzienności, uspokaja i relaksuje. Cieszę się, że mogę rozwijać swoje umiejętności malarskie w Klubie Plastyka w MOK-u pod czujnym okiem naszego mistrza p. Kazimierza Muszyńskiego.”
Agnieszka Słomian “Moje malowanie to przede wszystkim pokonywanie własnych słabości . Jest to czysto amatorska twórczość. Pasja ta pozwala na czerpanie satysfakcji i radości z wykonanej pracy. Malowanie to chwile, które dostarczają tylko pozytywnych emocji.”
Marta Bielawska- Borowiak  “Maluję, bo tak często łatwiej, lub po prostu inaczej, niż słowami mogę wyrazić siebie. Warto też pokazać, że w pracy bibliotekarki liczy się nie tyko (ważna dla nas) biblioteka. Poza miłością do książek każdy ma swoje inne, własne pasje. I choć moimi jest nie tylko malowanie, to postanowiłam pokazać razem z koleżankami bibliotekarkami ten kawałek siebie wyrażony właśnie w taki sposób.”

Kamila Kasprzak-Bartkowiak
Kamila Kasprzak-Bartkowiak