Skip to main content

Conieco też wcześniej

Mistrz Podwórka – stypendium wręczymy w październiku

 |  Jarek Mikołajczyk  | 

Wasze zgłoszenia do Stypendium Popcentrali „Mistrz Podwórka – Gniezno było by smutne bez Ciebie 2021”. Stypendium wręczymy w październiku. A nie jak planowaliśmy 10 czerwca. Termin październikowy zbiega sie z planowaną rocznicą powstania Popcentrali. Pragniemy by koncert otworzył nasz przyjaciel Sasha Boole, który dzis niestety walczy w obronie swojej ojczyzny – Ukrainy.

Poniżej publikujemy listę zgłoszonych przez czytelników. Dziś publikujemy listę. Wyboru zwycięscy dokona redakcja Popcentrali, oraz patroni i sponsorzy. Obecnie opracowujemy graficznie plakat z podobiznami wszystkich zgłoszonych przez naszych czytelników. chcemy by zawisł w kilku ważnych miejscach w Gnieżnie w formacie A1. Tę część prac wsparła firma Zielona Fabryka.

Mistrza Podwórka wspiera Zielona Fabryka

Niezależnie od decyzji o tym kto otrzyma stypendium wysokości minimum 1500 zł. Wszyscy nominowani wezmą jesienią udział w specjalnym wyjeździe integracyjnym. Przypominamy mistrz Podwórka – to stypendium kulturalne Popcentrali. Stypendium jednorazowe wyniesie minimum 1500 zł. Jest to suma symboliczna. Zdajemy sobie z tego sprawę. Biorąc jednak pod uwagę, że 70. tysięczne Miasto Gniezno przeznacza na stypendium i to celowe 2 500 zł, prosimy o zrozumienie. Nie chcemy tak bardzo ośmieszać Królewskiego Miasta. Czynimy starania by podnieść stawkę.

LISTA ZGŁOSZONYCH PRZEZ CZYTELNIKÓW:

Sebastian Uciński

Wiktor Koliński

Aleksandra Klaś

Tymoteusz Mikołajczyk

Sara Powaga

Oliwier Gaweł aka DJ OG

Michał Pilas

Michał Karczewski

Anna Farman

Paweł Szegetz Bąkowski

Marta Pacak

Krystian Klej

Jakub Grzechowiak

Marta Karalus Kuszczak

Piotr Wiśniewski

Jakub Dzionek

Paweł Brylewski

Łukasz Kasperczyk

Prawdopodobnie Jakub Dzionek będzie brał udział w przyznawaniu stypendium jako jeden z „patronów” – zdecydowaliśmy się jednak wpisać Go na listę, bo na to zasłużył. Podobnie zgłoszony Tymoteusz Mikołajczyk. Panowie stypendium nie otrzymają, ze zrozumiałych względów.

Jarek Mikołajczyk
Jarek Mikołajczyk