Gniezno byłoby smutne bez nich

Mistrz podwórka – lista wybranych

 |  admin  | 

Wasze zgłoszenia do Stypendium Popcentrali „Mistrz Podwórka – Gniezno było by smutne bez Ciebie 2021”. Stypendium wręczymy 10 czerwca.  Szczegóły imprezy podamy niebawem. Na pewno towarzyszyć wydarzeniu będą koncerty Pilas & Citak Duo oraz Tomasz Krzemiński solo. 

Poniżej publikujemy listę zgłoszonych przez czytelników. Na prośbę przedłużyliśmy zgłoszenia do 10 lutego. Dziś publikujemy listę zgłoszonych. Wyboru zwycięscy dokona redakcja Popcentrali, oraz patroni i sponsorzy. Od 15 lutego będziemy prezentowali sylwetki Mistrzów podwórka. Nasz grafik przygotuje także specjalny plakat z twarzami i krótkimi opisami Waszych mistrzów. Będziemy go umieszczać w miejscach publicznych i publikować. Wszyscy Mistrzowie wezmą też udział w specjalnym wyjeździe integracyjnym.

Zdjęcie Łazienek – Janusz Chlasta

LISTA ZGŁOSZONYCH PRZEZ CZYTELNIKÓW:

Sebastian Uciński

Wiktor Koliński

Aleksandra Klaś

Tymoteusz Mikołajczyk

Sara Powaga

Oliwier Gaweł aka DJ OG

Michał Pilas

Michał Karczewski

Anna Farman

Paweł Szegetz Bąkowski

Marta Pacak

Krystian Klej

Jakub Grzechowiak

Marta Karalus Kuszczak

Piotr Wiśniewski

Jakub Dzionek

Paweł Brylewski

Przypominamy to stypendium kulturalne Popcentrali. Stypendium jednorazowe wyniesie minimum 1500 zł. Jest to suma symboliczna. Zdajemy sobie z tego sprawę. Biorąc jednak pod uwagę, że 70. tysięczne Miasto Gniezno przeznacza na stypendium i to celowe 2 500 zł, prosimy o zrozumienie. Nie chcemy tak bardzo ośmieszać Królewskiego Miasta. Czynimy starania by podnieść stawkę. 

Prawdopodobnie Jakub Dzionek będzie brał udział w przyznawaniu stypendium jako jeden z „patronów” – zdecydowaliśmy się jednak wpisać Go na listę. Bo na to zasłużył. Podobnie zgłoszony Tymoteusz Mikołajczyk.

admin
admin

© All rights reserved. Powered by Liber Media.

Do góry