Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj
Search
Szukaj

- koncert -

 The Black Bones + goście   

Klub Muzyczny Młyn/Gniezno

Sobota, 22. czerwiec 2019

19:00 - 


Wstęp 10 pln (bilety wkrótce do nabycia w klubie)


The Black Bones powrócili po dwuletniej przerwie by nie gasić ducha rock'n'rolla, więc mamy nadzieję że im pomożecie tłumnie stawiając się Młynie by słuchać i przeżywać prawdziwą muzykę!
Chłopaki z okazji tego święta zaprosili zaprzyjaźnione zespoły, a całość zakończy się imprezą taneczną, którą rozpali Dj Piter!
Obecność obowiązkowa!

60343079 2147860045262931 4318753602274328576 n

Podczas koncertu będzie wiele niespodzianek oraz nagrody do wygrania!

Rozkład Jazdy:
19:30 Maple Creek
20:30 Hollow Stone
21:30 The Black Bones
22:30 DJ PITER!

Kilka słów o zespołach:

The Black Bones
The Black Bones to rock’n'rollowe ''cuatro'', które powstało w połowie 2015 roku z inicjatywy dwóch przyjaciół - Michała Rolewskiego i Marka Fiałkowskiego. To połączenie klasycznego brzmienia rock'n'rolla z elementami muzyki blues rocka czy jazzu. Bonsi swoją energią i charyzmą wywołują gorączkę, którą nie tak łatwo zbić. Zespół nagrał i wydał album EP ''Baby Let It Roll'', na którym znajdują się trzy autorskie utwory. Premiera EPki miała miejsce 18 maja 2016 roku podczas koncertu w Klubie Pod Minogą w Poznaniu. Pod koniec 2016 roku zespół przyjął w swoje szeregi wcześniej już zaprzyjaźnionego basistę Marcina Sypniewskiego. W 2017 r. zespół zawiesił działalność po ostatnim koncercie, natomiast na początku 2019 r. postanowili wskrzesić rock’n’rollowego demona i do swojego team’u przyjęli Jacka Naftyńskiego, z którym mieli przyjemność grać w innych zespołach wcześniej. Zespół w 2019 roku wziął udział w Akademickim przeglądzie muzycznym organizowanym przez Radio Afera w Poznaniu, gdzie zostali finalistami oraz 10 maja tego roku Bonsi otwierali scenę Polibudy OpenAir, co było totalnym wyróżnieniem. Obecnie chłopaki pracują nad nagrywaniem płyty.

Hollow Stone
Powstali z połączenia dwóch zespołów z naszej okolicy (Koźmin Wlkp/Jarocin) False Experience oraz The Monarchy. W poprzednich formacjach nabrali doświadczenie sceniczne oraz twórcze. W obecnym składzie grają rok, inspirują się muzyką grunge-ową oraz hard-rockową. Lubią grać głośno i pić dużo.


Maple Creek
Maple Creek, to chłopaki z przedmieść grający alternatywnego rocka. Sami o sobie mówią, że są koneserami dobrych sosów lub, że nigdy nie wchodzili na dach na trzeźwo. Teraz wracają z nowym materiałem aby pokazać się od zupełnie innej strony.

Na zakończenie zaskoczy Was DJ Piter. Największe hiciory, polskie
i zagraniczne, rockowe i popowe, te nowsze i te nieco starsze!