Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj
Search
Szukaj

- koncert -

 Pled Zepchlim-Led Zeppelin Tribute Band  

Klub Muzyczny Młyn/Gniezno

Czwartek, 18. kwiecień 2019

20:00 - 


Bilety: 30pln-rzedsprzedaż / 40pln-w dniu koncertu:
Klub Muzyczny MŁYN // Fotostube (Zielony Rynek12)


Pled Zepchlim-Led Zeppelin Tribute Band
To unikalny w skali światowej zespół grający muzykę legendarnej grupy LED ZEPPELIN, założony przez doświadczonych toruńskich muzyków (Kobranocka, Nocna Zmiana Bluesa, Open Blues).
Genialny wokal, dbałość o każdy szczegół odtwarzanych kompozycji, autentyczne instrumentarium z epoki Zeppelinów przeniosą Was
w świat magicznej muzyki największego zespołu rockowego wszechczasów. Usłyszycie m.in. Stairway to Heaven, Rock and roll, Whole Lotta Love, Immigrant Song.

54203912 2213499038712033 5644110136780783616 o

Pół wieku Led Zeppelin. Dokładnie 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę wszech czasów.

Z miłości do ich muzyki powstał zespół Pled Zepchlim. Po to, abyście Państwo mieli niepowtarzalną okazję posłuchania tych arcytrudnych kompozycji na żywo. Charakteryzuje ich perfekcyjna dbałość o szczegóły i brzmienie z legendarnym STAIRWAY TO HEAVEN włącznie.

Nie mają słabych stron. Genialny wokal i perfekcyjna gitara oraz miażdżąca sekcja rytmiczna. Przyjdziecie Państwo z ciekawości a wyjdziecie wzruszeni.

Łukasz Panfilak - wokal i gitara
Wiesław Kryszewski (Open Blues, Nocna Zmiana Bluesa) – gitara
Marcin Bobo Ryszewski – bas
Piotr Vysol Wysocki (Kobranocka) – perkusja
Więcej na: https://www.facebook.com/pledzepchlim/