Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj
Search
Szukaj

- koncert -

 SWIERNALIS w Blue Note  

Blue Note/Poznań

Środa, 16. styczeń 2019

20:00 - 


20 zł - przedsprzedaż
25 zł - w dniu koncertu
miejsca siedzące + 10 zł - tylko antresola


Po prawie dwuletniej przerwie SWIERNALIS wraca z nowym materiałem, energią i wybitnym składem, który udało się skompletować w ciągu ostatniego roku pracując nad nową płytą.

Po smutnych i nostalgicznych utworach z "DRAUMY" zespół szykuje się do zaprezentowania całkiem nowego, energicznego materiału, mocno osadzonego w elektronice, który zwiastuje drugi krążek w karierze Swiernalisa.
Jego znakiem szczególnym jest niecodzienne poczucie humoru,charyzma i przejmujące teksty utworów, które sam pisze. Multiinstrumentalista i do tego samouk. Urodzony w Suwałkach, sercem i czynszem związany z Poznaniem. W 2016 roku spełniło się jego marzenie – wydana została płyta "DRAUMA" pod czujnym okiem Pawła Cieślaka z Łodzi, która w dziesięciu niezwykłych utworach przypomina skomplikowane dzieciństwo oraz niepokorny młodzieńczy czas Swiernalisa. Setki zagranych koncertów i pełna półka nagród czynią go rozpoznawalną sylwetką na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku otrzymał on nagrodę dla "największej osobowości artystycznej" na Festiwalu Fama, zwyciężył konkurs debiutów na 54. KFPP w Opolu

✗ ✘ ♬ s k ł a d ✗ ✘ ♬

Na koncercie wystąpi ze swoim genialnym składem:
Szymon Siwierski
Adam Fordon
Adam Świerczyński
Kacper Budziszewski