Skip to main content
Do odsłuchu na portalach stremingowych

Fala Mixtape 1

 |  admin  | 

11 marca to dzień premiery płyty Fala Mixtape. Pierwszy krążek Kolektywu Fala jednego z najprężniej działających obecnie kolektywów rapowych w WLKP. Fala to nie tylko jednak kilku raperów i producentów nagrywających kawałki. To także energetyczna ekipa, która animuje życie rapowe nie tylko w rodzimym Gnieźnie organizując między innymi Fala Festy we współpracy w C.K. eSTeDe. O tym możesz przeczytać tu.

Już dziś płyta dostępna jest między innymi na spotify. Plakaty promocyjne pojawiły się między innymi w Warszawie, niebawem w rodzinnym Gnieźnie. Niektóre z kawałków trafiły na antenę niektórych rozgłośni radiowych, choć promocja dopiero startuje. Fizyczny krążek w limitowanej edycji dostępny jest między innymi w sklepie firmy Bleta. 

Nagrań wokali dokonano w eSTeDe Studio. 

Tak opisano płytę w sklepie Bleta.

FALA MIXTAPE vol. 1 to pierwszy wspólny projekt Kolektywu FALA, czyli przekrojowa mieszanka brzmień i mocna dawka niezależnego rapu. Znajdziesz na tej płycie zarówno braggowe pigułki na dobry początek dnia, jak i chillowe nuty na jego zamknięcie. W projekcie wzięło udział ponad 20 wykonawców, za muzykę odpowiedzialni są Chaos Beats oraz tyloch, a mix/mastering – Bizzlie.

Premiera odbędzie się 11 marca 2022 roku! Płyta została wytłoczona w limitowanym nakładzie 300 sztuk. 

Kolektyw FALA to grupa osób, która powstała przez wspólną zajawkę do tworzenia muzyki. Spotykamy się co tydzień na kilka godzin, żeby celebrować pasję oraz wspólnie tworzyć nowe numery. W obecny skład FALI wchodzą: Tim Curtis, Offdope, Gawron, Zippy Ogar, Chaos Beats, Mike Senshi, tyloch, DJ OG, Pvco Manny, poprostupeter, biaski, Blanka, Oliwia Haja oraz Kędzior.

Tracklista:

 1. Przełamanie feat. Kwaczart
 2. Rodzina
 3. Legenda
 4. Wing wing
 5. Zamuliłem pysk feat. UNDADASEA
 6. Stos stów
 7. Midas
 8. Dlatego robię rap feat. Ananas
 9. Kraken feat. Dzieci Sarah Lynn
 10. Wylewam
 11. Blask feat. Ananas
 12. Tsunami feat. Krzaquu
 13. Gwiazda (Bonus track) feat. Kwaczart, Ludożerca, Ananas, Biaski, Blanka

kup

Możliwość odbioru osobistego w Gnieźnie

admin
admin