Podziemie w Gnieźnie

Fala Fest vol. 4

 |  Jarek Mikołajczyk  | 

To już czwarty koncert z cyklu Fala Fest. Po raz kolejny Kolektyw Fala zaprasza do Centrum Kultury eSTeDe. Pozytywne zamieszanie wokół albumu Fala Mixtape vol. 1, docenienie przez Marcina Flinta, udział Kolektywu w kilku audycjach radiowych oraz wspaniały koncert na Dniach Gniezna przed Żabsonem sprawiają, że ta stosunkowo młoda ekipa stała się najprężniejsza w Gnieźnie i niezwykle istotna na podziemnej scenie Wielkopolski. Grupa około 15 osób w tym raperzy, oraz producenci DJ-e jak na razie realizuje swoje działania we współpracy Centrum Kultury eSTeDe. 

Obecnie Fala zaprasza już 29 lipca do eSTeDe na godzinę 18.00. Wlot 10 zł. Tym razem tradycyjnie FALA SHOWCASE, podczas, którego obok popularnych kawałków z Mixtape vol 1, pojawią się też nowe utwory z nowego materiału. Cały koncert wypełni także muzyka kilku młodych ważnych składów podziemia nie tylko z Wlkp.. Tym razem koncert poprowadzi Mikołaj „Mikrus” Obała – dyrektor kreatywny oraz świeżo upieczony redaktor naczelny Radia Meteor.

zagrają:

– ****

– ***** ***

– Młody Żmija

– Mati Topur

– Potheadzzz

– Eternal Now

– Mati Szert

– Kolektyw Fala

Tak było ostatnio.

Jutrzejszy koncert Fala promuje tak: 

“Po sukcesie poprzedniej edycji zapraszamy was na FALA FEST v4, który odbędzie się już 29 lipca 2022 w Centrum Kultury “Scena to dziwna” w Gnieźnie. Czwarta edycja koncertu organizowanego przez Kolektyw FALA oraz CK eSTeDe skupiona będzie na artystach podziemnych/niezależnych z całej Polski. To ten event, po którym będziesz mógł/mogła powiedzieć znał*m go zanim był sławny!”

Jarek Mikołajczyk
Jarek Mikołajczyk

© All rights reserved. Powered by Liber Media.

Do góry