Skip to main content

CLOUT 2.0 – Największy Worldwide Rap Festiwal w Polsce!

 |  admin  | 

Przygotujcie się na niesamowite wydarzenie! CLOUT Festival powraca w ulepszonej formule i nowej lokalizacji. W dniach 8-9 lipca 2023 roku, w samym sercu Warszawy, przy ulicy Łazienkowskiej, na terenie otaczającym Stadion Miejski, spotkamy się na niezapomnianym festiwalu. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie kilkunastu wpływowych artystów z całego świata, którzy porwą Was swoją muzyką!

CLOUT Festival to pierwszy i jedyny w Polsce Worldwide Rap Festiwal, który łączy w sobie nie tylko muzykę, ale także celebrację kultury miejskiej. W tym roku przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zachwycą Wasze zmysły. Na terenie festiwalu powstaną największe w Polsce targi mody i kultury ulicznej – Hypemarket. Ponadto, czekają na Was sceny klubowe, na których najlepsi polscy DJ-e zadbają o doskonałą jakość dźwięku. Nie zabraknie również stref food market, gdzie będziecie mogli skosztować najciekawszych dań z różnych zakątków świata. Dodatkowo, czeka na Was CLOUT Underground i wiele innych atrakcji!

Tegoroczny lineup jest absolutnie niesamowity! Na naszej scenie pojawią się takie gwiazdy jak LIL UZI VERT, YEAT, J.I.D, NLE CHOPPA, LIL GNAR, THOUXANBANFAUNI i SUMMER ALONE. To będzie prawdziwa uczta dla fanów muzyki rap i hip-hop!

Nie możemy się doczekać, żebyście dołączyli do nas na CLOUT Festival 2023! Bądźcie gotowi na niezapomnianą przygodę w świecie rapu i kultury ulicznej. Spotkajmy się 8-9 lipca w samym centrum Warszawy, na terenie otaczającym Stadion Miejski przy ulicy Łazienkowskiej. Nie może Was tam zabraknąć!

RedAkcja

admin
admin