• Jarek Mikołajczyk

Projekt Pudło w Młynie - The Analogs

Na koncertach The Analogs zawsze jest ogień, to niezwykle energetyczna ekipa. Przed nami już 18 października w Młynie - Projekt Pudło, który zespół promuje: "chcemy w ten sposób podziękować za wsparcie jakiego udzieliliście nam podczas cyklu akustycznych występów naszych gitarzystów, Kamila Rosiaka i Pawła Czekała, w zakładach karnych i młodzieżowych ośrodkach wychowawczych.

Celem tych koncertów było wsparcie ludzi samotnych, wyobcowanych, wykluczonych i nieprzystosowanych społecznie. Teksty piosenek które od lat pisze Paweł Czekała opowiadają o problemach związanych z życiem w mieście, bezdomnością, zagubieniem i przemocą. Często opierają się na jego własnych doświadczeniach i obserwacjach. Przemawiają bezpośrednio do słuchacza, a osoby znajdujące się na „zakręcie”, w trudnej sytuacji życiowej, czy izolowane od reszty społeczeństwa, znajdują w nich odbicie własnego losu.
Koncerty PROJEKT PUDŁO rozpoczęły się latem 2018 roku i początkowo zaplanowano 15 koncertów. W związku z olbrzymim zainteresowaniem do dnia dzisiejszego odwiedziliśmy kilkadziesiąt zakładów i ośrodków na terenie całej Polski. Wszystkie koncerty jakie zagraliśmy mogły odbyć się dzięki wsparciu jakiego nam udzieliliście. (między innymi za pośrednictwem portalu Wspieram To).
Podczas koncertów PROJEKT PUDŁO nagraliśmy akustyczną płytę live." 

 

KONCERT w Młynie (Gniezno) już Piątek, 18. październik 2019

Bilety 30pln-przedsprzedaż/35pln w dniu koncertu
Młyn // Fotostube (Zielony Rynek 12)

opr. Tymoteusz. 

Tagi: Klub Muzyczny Młyn TheAnalogs