• Jarek Mikołajczyk

Dzień z życia Diggera 2

 

Odkąd tylko pamiętam, przeczesuje internet w poszukiwaniu dobrej muzyki. W niektórych kręgach mówią na to digging i z tą nazwą w pełni się zgadzam. W rodzinie mam górników to ordnung jest, ale wiadomo ja to tam z przyjemności i nawyku. Też w ciemnościach, ale jakby kontrolowanych. Nie walę kilofem w skały, ale czasem trzeba przebrnąć przez straszne gówno, żeby trafić na złoto. Życie. Czy coś tam.

 

Promiseland

Latem 2018 szalenie zaciekawił mnie festiwal Sounddrive i choć przez zobowiązania zawodowe nie udało mi się tam znaleźć to kilka zespołów z line-upu leci regularnie na moich głośnikach. Czym jest Promiseland? Sami piszą o sobie “Promiseland to twój wymyślony przyjaciel ożywiony, niekontrolowany jak cień Pana ... ale z sercem napalmu.”*

Punkowy wokal na ciężkich elektronicznych beatach. 

Facebook - 1356 polubień

Utwór “Take Down The House” (Youtube) - 38 808 wyświetleń

 

 

https://www.facebook.com/promiseland11/

 

мы

 

Na rosyjską muzykę mamy teraz ogromne bum, ale moja propozycja to nie rap flirtujący z muzyką klubową. Chociaż nie prześledziłem całej dość pokaźnej dyskografii. Całość opiera się na dwóch wokalach i bardzo mglistych instrumentalach. Kojący damski głos wymienia się z mocnym w barwie męskim śpiewem. Wszystko ma swój niepowtarzalny mood i to właśnie dlatego polecam ten zespół. Tutaj z wyświetleniami zdecydowanie lepiej.
Facebook - Nie prowadzony

Utwór “Возможно” (Youtube) - 13 762 892 wyświetleń

 


Love Jumex

 

Jak dobrze wykreować postać? Myślę, że Jumex może być naprawdę dobrym przykładem kompletnej kreacji. Tego rapera pokazał mi mój przyjaciel, który, mimo że w moim mieście wyklęty niczym Maltazar w świecie Minimków stworzonym przez Besson'a. To nie mogę mu zabrać dobrego gustu muzycznego i zmysłu potrzebnego do researchu. Jumex ma do tej pory na swoim kanale 5 utworów, niecałe 250k subskrypcji. Każdy kawałek podbity profesjonalnym wideoklipem i snippetem następnego numeru. Każdy kawałek jest też zupełnie inny, więc jeśli nie spodoba Ci się moja propozycja, w stylu powiedzmy grunge rap, to sprawdź chociaż jeden inny twór młodego rapera. 

Facebook - 36 235 polubień

Utwór “Loner” - 6 578 984 wyświetleń


 

https://www.facebook.com/lovejumexmusic/*Z góry przepraszam za ewentualne błędy w tłumaczeniu.Tymoteusz Mikołajczyk

Prawowity Syn Słońca

Tagi: Tymoteusz Mikołajczyk