• Start
  • Relacje
  • Prawdopodobnie najlepsza taka impreza w mieście
  • Aleksandra Kondela

Prawdopodobnie najlepsza taka impreza w mieście

Czego by nie powiedzieć o Stand Up'ie w Gnieźnie, zwłaszcza tym w Leo Librze, najlepszym podsumowaniem byłby szlagier: „cała sala śmiała się i dokazywała razem z nami”. Wcale nie odbiega to wiele od prawdy, bo po pomieszczeniu co rusz przemykały się dźwięki przewracanych butelek po piwku i przezabawne okrzyki z widowni w stronę występujących.

Interakcję, trzeba przyznać, mamy całkiem niezłą – uwagę niemogącym usiedzieć w miejscu gościom zwrócono dopiero w drugiej części wydarzenia. Niewiele się zmieniło, ale tak to już bywa w gronie rozchichotanej publiczności.

Mimo tego nikt nie zastopował tej karuzeli śmiechu i wszyscy bez jako takich przeszkód mogli śmiać się do rozpuku aż do końca występu. Trzeba przyznać, że organizatorzy jak zwykle stanęli na najwyższym poziomie i zrobili wszystko, co w ich mocy, żeby goście (i występujący, jak sądzę) czuli się jak u siebie w domu.

Oby tak dalej, bo to na pewno najlepsza taka impreza w mieście i z niecierpliwością czekamy na kolejne jej edycje.

 

Aleksandra Kondela

zdj. Sona Ishkhanyan

Tagi: Leo Libra Stand Up

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00