• Start
  • Relacje
  • Muzeum Zabytków Kultury Technicznej i klasa Juliana Kuczyńskiego – koncert dla Bartka
  • KoMix

Muzeum Zabytków Kultury Technicznej i klasa Juliana Kuczyńskiego – koncert dla Bartka

Muzeum Zabytków Kultury Technicznej wraz z klasą śpiewu Juliana Kuczyńskiego zaprosiło gnieźnian w niedzielne popołudnie na specjalny koncert. Już sceneria Muzeum, w którym królują stare auta i motocykle zrobiła klimat. Swingowo, jazzowo, świątecznie to koncert, z którego całkowity dochód przeznaczono na wsparcie leczenia Bartka Labrenza. Gentle Swing to formacja Juliana Kuczyńskiego, która była współorganizatorem wydarzenia. Na co dzień w repertuarze podobnym do wykonanego dziś, z Gentle Swing śpiewa właśnie lider dzisiejszego koncertu. Muzycznie koncert to podróż do nowojorskich klimatów Franka Sinatry.

Występujący w programie uczniowie Kuczyńskiego dotrzymali kroku muzykom Gentle Swing. W programie oprócz piosenek znalazły się zbiórka na rzecz Bartka Labrenza oraz licytacja. Julian Kuczyński obok reżyserii koncertu i swojego barytonu świetnie wpisał się w prowadzenie imprezy. Bardzo sympatyczny koncert w szczególnym miejscu, które stworzyli pasjonaci z Klubu Motocykli Zabytkowych ClassiC, był kameralnym wydarzeniem na początek roku. Dobre wykonania, charytatywny charakter koncertu, to chyba wszystko czego mogli się spodziewać i co otrzymali goście.

KoMix

Tagi: Muzeum Zabytków Kultury Technicznej Swingowo, jazzowo, świątecznie Julian Kuczyński Gentle Swing Bartek Labrenz

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00