• Start
  • Relacje
  • Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczyna rekrutację do 12.edycji
  • materiał prasowy

Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczyna rekrutację do 12.edycji

Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczyna rekrutację do 12.edycji. Zbiega się to w czasie z pierwszym jubileuszem szkoły, Akademia w listopadzie będzie obchodzić pięciolecie działalności. W związku z tym organizatorzy przygotowali nowe atrakcje dla swoich uczestników.

 

Na pewno ważną zmianą jest to, że do grona wykładowców Akademii dołączają dwa bardzo ważne nazwiska. Pierwszy z ekspertów to Jarek Szubrycht, dziennikarz muzyczny, redaktor naczelny Gazety Magnetofonowej, ale także jeden z organizatorów Off Festivalu. Jarek znany jest również z tego, że od wielu lat wspiera młodych artystów. Właśnie w takiej roli został zaproszony do AMM. Jego warsztat będzie poświęcony początkowym kampaniom promocyjnym młodego artysty lub zespołu. Uczestnicy Akademii podczas zajęć z nim otrzymają pełny pakiet wiedzy związanej z tym jak działać, do kogo się zgłaszać i jak pokierować tymi początkowymi działaniami. Te warsztaty powstały na życzenie dotychczasowych uczestników i na pewno wniosą jeszcze więcej do jakości naszej szkoły – mówi Przemek Kubajewski, Project Manager AMM.

Drugim nowym wykładowcą jest Mariusz Duda, lider zespołu Riverside, znany również z pobocznego projektu Lunatic Soul. Mariusz poprowadzi zajęcia pt. Management okiem artysty. Oprócz wnikliwego przedstawienia perspektywy muzyka w całym procesie biznesowym związanym z prowadzeniem zespołu, Mariusz przekaże informacje dotyczące rynków zagranicznych.

Na stronie AMM będzie można znaleźć jeszcze więcej tekstów i wywiadów związanych z branżą muzyczną, organizatorzy szykują merytoryczne niespodzianki.

12. edycja Akademii rozpoczyna się w lutym 2018 roku. Tradycyjnie już dla tych, którzy zapiszą się wcześniej przygotowane są zniżki. Wszelkie informacje są dostępne na stronie www.akademiamm.pl.

Zainteresowani wzięciem udziału w AMM mogą zadawać pytania i zgłaszać się mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie 570 026 866.

materiał prasowy

Tagi: Akademia Menadżerów Muzycznych

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00