• materiał prasowy

Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone

Pierwsze lutowe warsztaty Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone. SENSOPLASTYKA odbędzie się 02 lutego, w niedzielę, o godz. 11:00. Do Starego Ratusza zawita zima. Warto pojawić się ze szkrabami w wieku DO 4 lat, wcześniej wpisując się na listę uczestników za pomocą maila:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź na fb Starego Ratusza. 

 

Naturalne, pachnące, tęczowe, apetyczne i bardzo odkrywcze warsztaty, dzięki którym, zarówno mali, jak i duzi mogą przekraczać granice wyobraźni podczas znakomitej zabawy. Czyli twórcze warsztaty z elementami metody Senospolastyka®.

Sensoplastyka® wpływa na stymulację wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku

Edukacja plastyczna od pierwszych chwil życia wpływa na optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej tym łatwiej nam się myśli, tym sprawniej przebiegają wszystkie procesy analizy i syntezy w umyśle zarówno małego dziecka jak i osób dorosłych.

Celem warsztatów jest przede wszystkim relaks i zadowolenie uczestników. Czerpiąc z idei arteterapii – nie liczy się efekt lecz akt tworzenia.

materiał prasowy

Tagi: Stary Ratusz Sensoplastyka