• Jarek Mikołajczyk

Zabawa Malucha III

W poniedziałek 19 sierpnia, o g. 11.00 w Starym Ratuszu w sali na parterze odbędą się kolejne zajęcia dla dzieci 4-10 lat z opiekunami w ramach cyklu "Zabawa malucha", będące jedną z wielu świetnych propozycji wakacyjnego wydarzenia "Sierpień - zabawa".

 

"Tak, jak lubię"  to warsztat, podczas którego to dzieci wymyślą w CO i JAK chcą się bawić. To będzie bardzo kreatywna propozycja działania, podczas której oddamy sprawczość w ręce dzieci, pozwolimy im decydować i kreować sytuacje wspólnej zabawy, wzmacniając ich odwagę i poczucie własnej wartości. Dorośli opiekunowie będą w tym procesie towarzyszyć, ale i aktywnie uczestniczyć.

Warsztat poprowadzi Dominika Sochacka - Drzewiecka. 

Wstęp wolny/ zapisy: //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./" target="_blank" rel="noreferrer" style="color: rgb(1, 134, 186);">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ t: 512 411 867/ poprzez profil FB @staryratusz

Tagi: Stary Ratusz