• opr. Tymoteusz.

Zabawa malucha - Stary Ratusz

„Zabawa" to hasło towarzyszące wszystkim działaniom w sierpniu w Starym Ratuszu. Otwiera także pierwszą z naszych propozycji dla dzieci z opiekunami - ZABAWĘ MALUCHA. Wiele z naszych kulturalnych wydarzeń zawiera zabawowe elementy i są one tak oczywiste, że zupełnie się nad tym nie zastanawiamy. Zabawa to jednak poważna sprawa. Naszymi propozycjami zajęć, chcemy wesprzeć najmłodszych uczestników w ich rozwoju. Zabawa bowiem wzmacnia nasze kompetencje społeczne, pozwala budować więzi w grupie, uczy przestrzegania ustalonych reguł, czy rozwijają naszą wyobraźnię językową, muzyczną, ruchową, przestrzenną. Podczas czterech sierpniowych poniedziałków zaproponujemy spotkania które, będą czymś więcej niż tylko miłą propozycją spędzania letniego czasu. 

 

5 sierpnia, zapraszamy na warsztat pt. Kiedy jest nudno...

Jest lato, ciepło, leniwie, nudno....? Tak! nuda jest dobra, bo nasz mózg zaczyna pracować inaczej i wyzwala w nas kreatywność. To będą zajęcia, podczas których sięgniemy po rozwijające wyobraźnię, a jednocześnie proste zabawy z własnym ciałem i przedmiotami z najbliższego otoczenia. Na pewno nie będzie nudno!

Wszystkie warsztaty w godz. 11.00-12.00, w sali na parterze SR, 

skierowane są dla dzieci 4-10 lat z opiekunami/ wstęp wolny - obowiązują zgłoszenia e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / t: 512 411 867/  FB Stary Ratusz

Tagi: Stary Ratusz