• opr. Tymoteusz.

Za niebawem - Voo Voo w Młynie

- Wagiel nauczył mnie pracy w studiu, nauczył mnie domykania projektów, niezwykły jest jegfo sposób pracy w studiu - powiedział nam Joszko Broda. Podobnych opini na temat Wojtka Waglewskiego można by przytoczyć wiele. Cały zespół Voo Voo jest fenomenem od pierwszej płyty Fazy i Wizyty, nieustannie wiedzie prym na polskiej scenie. Pisanie o tym co gra Voo Voo nie jest potrzebne, mozna powiedzieć, że Waglewski jako prekursor polskiej sceny folkowej jeszcze z Osjanem włącza i tę muzykę do rockowego generalnie grania Voo Voo, czego dowodem była między innymi płyta Voo Voo i górale, czy współpraca z Mamadou Diouf. Voo Voo to także w dużej mierze jazzowy saksofon Mateusza Pospieszalskiego. Niezwykle barwny bass Karima Martusewicza uzupelnia rytmicznie po śmierci Stopy - Michał Bryndal. Za każdym razem w Młynie, koncerty Voo Voo gromadzą komplet. Warto mieć to w pamięci. 

„Za niebawem”
Zespół Voo Voo nagrywa nową płytę.
Zespół Voo Voo wszedł do studia S-4 Polskiego Radia w Warszawie by zarejestrować swoją nową studyjną płytę. Płyta ukaże się za niebawem, bo już na początku 2019 roku.

Voo Voo nagrywa w swoim stałym składzie. Produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajmuje się Emade – Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie będzie miksował płytę. Jak zapowiada lider zespołu, „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą”. Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo pt. „7” minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019.   

Jednym z koncertów trasy będzie juz 17 marca koncert w gnieźnieńskim Młynie. Start 20.00.Bilety: 60pln-przedsprzedaż // 70pln w dniu koncertu:
MŁYN // FOTOSTUBE (Zielony Rynek 12)
Przedsprzedaż od 11.01.2019

opr. Tymoteusz. 

 

Tagi: Klub Muzyczny Młyn Voo Voo