• materiał nadesłany

Program Offeliady

Gnieźnieńskie święto kina krótkometrażowego, czyli Festiwal Filmowy„Offeliada", przedstawiło dziś program tegorocznej edycji. W programie rozpoczynającego się 15 listopada Festiwalu, oprócz sesji konkursowych znalazły się pokazy specjalne nagradzanych filmów, m.in. „Twist & Blood" Kuby Czekaja (członka tegorocznego Jury Głównego), „Pewnego razu w listopadzie" Andrzeja Jakimowskiego, czy „Wieża. Jasny dzień" Jagody Szelc.

Program tradycyjnie uzupełniają różnego rodzaju wydarzenia towarzyszące: spotkania z jurorami, koncerty, oraz wydarzenia dedykowane najmłodszym widzom. Pełen program sprawdzić można na stronie Festiwalu: PROGRAM

12. Festiwal Filmowy potrwa od 15 do 18 listopada, ale już teraz organizatorzy zapraszają na ostatnie trzy pokazy z przedfestiwalowego cyklu „Offeliada Showcase" w gnieźnieńskim Dobrym Browarze. Pokazy wyświetlane będą w 25 i 31 października oraz 8 listopada. Wstęp wolny!

Organizatorem 12. FF „Offeliada" jest Stowarzyszenie „Ośla Ławka", we współpracy z Urzędem Miejskim i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie. Sponsor festiwalu: GBO Inwestycje.

materiał organizatora

Załączone zdjęcia autorstwa Anny Farman.

Tagi: Offeliada

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00