• opr. Tymoteusz.

Killstation x Brennan Savage w Hydrozagadce/Warszawa

Booking Machine Agency i warszawski Klub Hydrozagadka zapraszają na koncert dwóch młodych reprezentantów cięższej strony sceny rapowej zza oceanu, który odbędzie się 16 października. Killastation to artysta z często przesterowanym basu i scream’owanym wokalem. Patrząc na jakość i trendy na światowej scenie muzycznej warto rzucić na niego uchem, póki jego rekord to nieco ponad 3 mln wyświetleń.

Brennan Savage tworzy muzykę wpasowującą się w cloud-rap (Choć media wolą przedrostek Emo). W jego utworach słychać podobieństwo do Lil Peepa (nawet barwa głosu kojarzyć się może z Gustavem), może to wynikać z ich dawnej przyjaźni, o czym opowiada On w utworze “Reflection” wydanym jako oficjalny tribiute w/w artysty. Brennan jest wg. Mnie w tym momencie jest najprawdopodobniej obecnie najlepszym kontynuatorem gitarowego, smutnego rapu. Muzyka obu panów nadal jest mocno niszowa, przez co na koncercie możemy spodziewać się niepowtarzalnej i magicznej atmosfery. Bilety dostępne są na stronie www.killstationtour.com w cenie 18 euro.

opr. Tymoteusz

Tagi: Hydrozagadka Killstation Brennan Savage

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00