• Tymoteusz.

POLISH HIP-HOP FESTIVAL - Lecimy z tym

Zaczęło się lato, a co za tym idzie festiwale dosłownie co weekend i wysyp imprez plenerowych. Masz wolny początek sierpnia? Dokładniej 2-4? Idealnie, cała czołówka polskiej sceny rapowej zagra w jednym miejscu. Przed nami najlepszy i najbardziej klimatyczny event rapowy w naszym kraju, czyli POLISH HIP-HOP FESTIVAL. Płocka plaża zapełni się już po raz szósty!

Stara gwardia: Borixon, OSTR, Ten Typ Mes, Paluch czy najbarwniejsza postać na scenie - Quebonafide. Świeże spojrzenie: Bedoes, Szpaku, Jan-Rapowanie czy Otsochodzi. Zagraniczny styl: ALLTTA, Young Slash i PLK. Około 70 nazwisk, czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Line-up musi robić wrażenie, nie jest to jednak jedyny mocny element imprezy. Pole namiotowe, melanże do rana, nowe znajomości i jeziorko kawałek za terenem wydarzenia to połączenie to predyktor grubego melanżu.

Warto pomyśleć o tak energetycznym wejściu w nowy miesiąc, naładowaniu energii i odreagowaniu po pracy czy roku szkolnym. Refreny śpiewane przez dziesięć tysięcy to niepowtarzalna okazja do przeżycia wspólnoty i mocy. Poza tym jest to idealna okazja do spotkania twojego ulubionego rapera, kupienia brakującego teesa do wymarzonego fitu, albo znalezienia płyty, której Ci brakuje w kolekcji.

Na koniec plus ukryty pewnie dla wojowników plaży. Płock to cudowne miasto, miło wyskoczyć na dobrą szamkę i usiąść na spokojnie gdzieś w centrum, albo nawet odwiedzić ZOO (Obiecujemy sobie od lat). Cały line-up i więcej informacji na http://plhhfestival.pl.

Poleca: Tymoteusz. 

 

Tagi: POLISH HIP-HOP FESTIVAL Płock

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00