• Start
  • Zapowiedzi
  • Popcentrala znowu nadaje/środy 20.00/Radio Toksyna FM (wracamy 17 kwietnia)
  • RedAkcja

Popcentrala znowu nadaje/środy 20.00/Radio Toksyna FM (wracamy 17 kwietnia)

Współpraca Popcentrali z Radiem Toksyna FM trwa. Radio odnowione z nowym sprzętem i studiem nadaje ze Straszyna. Dzięki audycji Dwa Reggały prowadzonej przez Tymka i Mixera rozpoczęła się historia "gnieźnieńskiej filii”. Obecnie powróciła w sieć Radia Toksyna audycja Popcentrala Toksyczny Magazyn Kulturalny, która począwszy od 24 kwietnia wpisuje się w ramówkę Toksyny na środy od godziny 20.00 do 22.00. Popcentrala to w założeniu magazyn pokazujący kulturę widzianą z małych miejscowości. Tym razem długie rozmowy z Joszko Brodą o lesie. Relacja z Marszu Równości w Gnieźnie. 

 

Zatem jeśli zapowiedzi to nie tylko imprez warszawskich, jeśli recenzje to niekoniecznie popularnych płyt czy książek. Mimo tego sporo rozmów o kulturze zarówno z młodymi lokalnymi twórcami z różnych stron Polski, ale i z znaczącymi postaciami kultury w kraju i nie tylko. Trochę relacji z dużych festiwali. Ważne premiery: płytowe, książkowe, teatralne i filmowe. Nadajemy z Gniezna więc pewnie w 40 % tę kulturę widzimy z Gniezna. Prawdą jest jednak, że podobnych miast jest wiele. Niebawem w audycji pojawią się młodzi współprowadzący. Polecamy się uwadze – środy 20.00 www.toksyna.fm Jeśli macie kapelę, robicie teatr, czy film...piszcie, podsyłajcie: dema, linki itp..

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Generalnie polecamy program Toksyny, to bezpieczne radio. 

RedAkcja

Tagi: Popcentrala Radio Toksyna FM Audycja