• Start
  • Zapowiedzi
  • SZCZEROŚĆ za szczerość. Wsparcie dla nowej płyty Na Górze
  • opr. RedAkcja

SZCZEROŚĆ za szczerość. Wsparcie dla nowej płyty Na Górze

Sierpniowy Festiwal Grajków Ulicznych zamknie na gnieźnieńskim Rynku koncert Na Górze. Finał festiwalu poprzedzi rzecz jasna występ uliczny. Tak o zespole mówią Pablopavo i Litza. Grałem z nimi i są rewelacyjni! Na żywo petarda i wulkan energii!” (Pablopavo) "To, co oni grają i śpiewają jest dla mnie dużo głębsze i więcej warte od tego, co robią gwiazdy lansowane przez wielkie koncerny płytowe. Dla nich muzyka jest wyłącznie towarem do sprzedania. Na Górze to coś więcej niż towar. To prawdziwy underground." (Litza - Luxtorpeda)

Zanim jednak spotkacie sie z Na Górze czy na Grajkach, czy innych festiwalach możemy wesprzeć zespól w nagraniu nowej płyty. Popcentrala z radością publikuje to co Na Górze pisze o Szczerości. 

Właśnie nagrywamy i próbujemy wydać naszą nową, szóstą płytę dzięki społecznościowej zbiórce.
Przeczytać o tym możecie w naszym "wydarzeniu", na które link niżej podajemy (jego tekst macie też od razu pod linkiem).
Okładkę robi Marek Raczkowski (!)
Płytę promuje teledysk "Polak Polakowi" 
Serdecznie pozdrawiamy,
Na Górze
________________________________________
________________________________________
Możesz wesprzeć wydanie nowej płyty grupy Na Górze i następnie otrzymać ją pocztą.
Okładkę płyty robi Marek Raczkowski (!) Ktoś tak to skomentował:
"Świetne spotkanie artystyczne! Marek Raczkowski zamyka temat w kilku kreskach, tak jak Na Górze w kilku zdaniach piosenki"
Teledysk promujący płytę: 
Minimalna wielkość wpłaty: 35 zł; gdy wpłata wyższa - płyta z autografami :-)
Następnie wyślij e-mail.
Tam podaj adres, na który mamy przesłać płytę.
Jeśli ktoś wpłaci większą kwotę i chce otrzymać większą ilość płyt, musi to nam napisać.
Jest też możliwość otrzymania wcześniejszych płyt lub koszulek. Informacje o dostępnym asortymencie i o proponowanych przez nas wielkościach wpłat na poszczególne wydawnictwa jest na naszej stronie:
DOKŁADNIEJ o zasadach dofinansowania i wydania płyty piszemy niżej.
 
Konto: 43 1440 1387 0000 0000 1094 0583
Nazwa: Stowarzyszenie Na Górze
Tytuł: darowizna - płyta Na Górze
e-mail z informacją o wpłacie i zamówieniu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przelewy z zagranicy:
kod BIC (Swift): BPKOPLPW
adres: Stowarzyszenie Na Górze, ul. Strzelecka 15, 64-800 Chodzież, Polska
(przy zamówieniach zagranicznych prosimy o uwzględnienie w darowiźnie kwoty, którą będziemy musieli ponieść za wysyłkę zagraniczną)
 
DOKŁADNIEJ:
Nagrywamy nową płytę. Jej roboczy tytuł, to SZCZEROŚĆ.
Skoro już dwa razy udała nam się społecznościowa zbiórka, to wierzymy, że i teraz się poszczęści.
Być może się zdziwicie, ale na starcie mamy już od Was 480 zł. Otóż robiąc poprzednią zbiórkę właśnie tyle nadwyżki nam wpłaciliście. Ogłosiliśmy wówczas, że wykorzystamy ją nagrywając kolejną płytę... No i zamierzamy dotrzymać słowa.
Poza tym mamy od Was darowizny, które przekazujecie nam na konto oraz po koncertach w zamian za wcześniej wydane płyty i koszulki naszego zespołu.
Z tych wszystkich pieniędzy finansujemy studio, a to największy koszt całego przedsięwzięcia. Nagrania już zrobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z nowych piosenek (mamy nadzieję, że Wy również będziecie). Teraz nasi realizatorzy (Lo i Sokół – muzycy Strachów Na Lachy) robią mixy i mastering. Mamy już próbki ich pracy i jest czad!
Czas więc przejść do zrobienia płyt i okładek. Właśnie to będzie przedmiotem zbiórki. Udało nam się wynegocjować fajną cenę, ale i tak jest to konkretna kwota.
Potrzebujemy 4000 zł. Mamy nadzieję, że uda się to zebrać.
Minimalna wielkość wpłaty, to 35 zł. Każdy, kto jej dokona otrzyma pocztą płytę po jej wyprodukowaniu, czyli w kwietniu – będzie to piękny prezent na wiosnę :-)
Wpłat należy dokonywać na konto podane wyżej.
Następnie koniecznie trzeba wysłać e-mail (również wyżej).
Tam podajecie adres, na który mamy przesłać płytę.
Jeśli ktoś wpłaci większą kwotę i chce otrzymać większą ilość płyt, musi to nam napisać. Jest też możliwość otrzymania wcześniejszych płyt lub koszulek. Informacje o dostępnym asortymencie i o proponowanych przez nas wielkościach wpłat na poszczególne wydawnictwa jest na naszej stronie:
 
Poleca RedAkcja

Tagi: Na Górze Szczerość