• opr. Tymoteusz

Sztywny Pal Azji - akustycznie w Młynie

Po raz kolejny w Klubie Muzycznym Młyn zagra legenda lat 80. tych Sztywny Pal Azji. Koncert o tyle będzie miał szczególny charakter, SzPAL będzie grał koncert akustyczny. O Sztywnym Palu Azji czytamy na wikipedi. 

- Początki działalności zespołu sięgają końca 1985 roku, kiedy to grupa przyjaciół postanowiła wspólnie spędzić wakacje, grając własne piosenki na deptakach Trójmiasta. Wtedy to powstały pierwsze utwory zespołu, m.in. „Rock’and’rollowy robak”, „Europa i Azja”, czy „Wieża radości, wieża samotności”. Publicznie zespół zadebiutował w marcu 1986 roku w Nowohuckim Centrum Kultury w składzie: Jarosław Kisiński, Leszek NowakPaweł Nazimek, Janusz Deda oraz Andrzej Turek. Pierwszy sukces odniósł na Festiwalu w Jarocinie w 1986, gdzie zaprezentował jedynie sześć piosenek, które wtedy miał w swoim repertuarze: „Nieprzemakalni”, „Wieża radości, wieża samotności”, „Europa i Azja”, „Rock’and’Rollowy robak”, „Zakopane”, „Nasze reggae”. Zespół zakwalifikował się do „złotej dziesiątki”, zajmując drugie miejsce w głosowaniu festiwalowej publiczności, a piosenka „Nasze reggae” stała się nieoficjalnym hymnem imprez. - więcej

Biorąc pod uwage tłok i atmosferę na poprzednim koncercie zapowiada się bardzo ciekawy koncert warto pomysleć wczesniej o zakupie biletów. 

Bilety 40 zł/50 zł

bilety zakup internetowy 43 zł 

 

opr. Tymoteusz

Tagi: Klub Muzyczny Młyn Sztywny Pal Azji Koncert Akustyczny

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00