• Start
  • Zapowiedzi
  • nabór uzupelniający do STW w Poznaniu na II semestr sezonu 2017/2018!!
  • opr. Mixer

nabór uzupelniający do STW w Poznaniu na II semestr sezonu 2017/2018!!

Stało sie!!! Niniejszym ogłaszamy nabór uzupelniający do STW w Poznaniu na II semestr sezonu 2017/2018!! Mamy tylko 20 wolnych miejsc w grupach o różnych poziomach zaawansowania, od początkującego do zespołu, 2 scieżki zajęć (podstawową i intensywną) super kadrę, wspaniałych tancerzy, polskich i zagranicznych wykładowców, mnóstwo warsztatów, projektów, spektakli. Dodajemy do tego morze pasji i miłosci do tańca, rzetelną wiedzę i edukację na wysokim poziomie. Nasi absolwenci są teraz studentami najlepszych szkół tańca w Europie - w Anglii, Austrii, Holandii, Francji, Niemczech.

Grafik obejmuje zajęcia z różnych technik i stylów tańca współczesnego, technik wspomagających, a wszystko za bardzo przystępną cenę. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy z naszej strony www.stw-poznan.pl . Studentem i tancerzem STW może być kazdy, kto chce tańczyć, bo kazdy tu znajdzie coś dla siebie. Szczegółowe informacje i zgłoszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz www.stw-poznan.pl. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie internetowej.

 

Nabór 31. stycznia 2018 

Szkoła Tańca Współczesnego Natalia Draganik-Franke

ul. Sikorskiego 2
64-500 Szamotuły

opr. Mixer

Tagi: Szkoła Tańca Współczesnego

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00