• Jarek Mikołajczyk

Multi-kulti sraczka

Polska może jeszcze nie odczuwa tak tego ale ktoś wziął blender i wszystkie narody zmiksował w jedno sraczkowate Smoothie.

Polska nie jest dobrym miejscem by żyć. Wiesz to Ty, wiem to ja. Wie to Twój brat i laska co kupuje fajki w kiosku też to wie.

Zarabiamy znacznie mniej niż inni w komUniEuropejskiej. Pracujemy za to wiele dłużej jeżeli idzie o godziny w tygodniu, dni w miesiącu etc.

 

Emerytury są jak żart Sztrasburgera – bezsensu i jak wkońcu się pojawią nikomu nie jest do śmiechu. Mnie to czeka, Ciebie to czeka lecz nie czeka to władzy.

Politycy i ich dupolizy zawsze są w kolejce po najlepszą paszę. Dieta – bo tak się podobno to nazywa – nic z odchudzaniem nie ma wspólnego – patrz na brzuch KomoRuskiego i gabaryty jego małżonki – jak lecą na wakację – oczywiście za nasze podatki- to biorą 4 miejsca w biznes klasie – HA.

Można łatwo to zmienić. Wziąć walizki, spakować wszystko co masz. Rozwiązać umowę najmu mieszkania. Złożyć wypowiedzenie umowy o pracę– ha! żart – większość robi na umowę zlecenie więc tylko przedzwonić do szefa trzeba, żeby wiedział, że wypłatę jeszcze jedną Ci wisi i Bon Voyage.

Tak właśnie tworzy się Globalizacja.

 

W Londynie jest więcej Polaków niż w Gnieźnie. W Paryżu co drugi jest czarny, a co trzeci jest Azjatą. Byłem, widziałem, wiem.

Duże miasta potrzebują taniej siły roboczej- Ty jedziesz tam bo w Twoim kraju traktują Ciebie jak psa. Tam wykonujesz podłą pracę ale godnie zarabiasz. Chce się żyć? – co Cię interesuję problem globalizacji- ważne, że $$$ wpada i ZUS nie odlicza dni do Twojego zejścia.

A mnie to martwi. Kiedyś nie będzie Francji na mapie tylko Nigeria 2. Niemcy zmienią się w Turcje 2 a Włochy zalane zostaną nielegalnymi uchodźcami, którzy w drugim pokoleniu zrobią sobie z nich Państwo Islamskie. Nikt "brudasów" nie chce w Europie, traktuje się ich jak 5 koło u wozu ale oni chcą być tutaj. Ich dzieci dorastać będą we frustracji aż w końcu przeleje się czara goryczy i maczetami odetną każdemu Katolopodobnemu łeb w imię Allaha.

Kiedy państwa miały swoje granice nie było turystyki socjalnej w masowym wydaniu. Czarny Francuzowi potrzebny do roboty nie jest bo od 5 pokoleń zawodowo zajmuje się nie robieniem niczego. Turek u Niemca też nie popracuje – zrobi 4 dzieci i żyje z zasiłku. Polak w Londynie był takim trochę farbowanym brudasem. Znam ludzi, którzy tyrają w Albionie ale Ci opowiedzieli mi o samotnych matkach z 2 dzieci, które nie pracują bo nie muszą- socjal je żywi, ubiera i dba o zdrówko.

Tak tworzymy sobie państwa na wzór Ameryki. Globalizacja moi kochani. Nie ma hymnów, wszędzie moda jest taka sama, jedzenie identyczne, programy w TV też takie same tylko język się różni.

 

A pomyślałeś co będzie gdy już wszyscy po angielsku mówić będziemy?

Czy do tego zmierzamy? Wieża Babel XXI wieku?

Sam chętnie pojechałbym do Californii pogrzać się w świetle słońca gdybym tylko tam mógł pisać i być rozumianym.

Gdyby tylko ktoś tam rzucał soczyste - Kurwa! – na ulicy.

Gdybym w sercu nie miał białoczerwonej flagi.

Kiedyś sam dołożę cegiełkę do Globalizacji bo kijem nie zawrócę Wisły.

Mam wyższe wykształcenie – jestem inżynierem – a zarabiam gorzej niż student, którym jeszcze niedawno byłem.

Brak legitymacji = brak ulgi = niższe zarobki.

Mój kraj taki piękny tylko władza kurwy, więc Polska nigdy nie będzie multi-kulti-sraczką sami rasiści, katole i oszuści. 

Pajk

 

Popcentrala jest magazynem autorów, zatem opinie poszczególnych piszących są ich opiniami i nie wyznaczają żadnej polityki redakcji. Tak dzieje się z 2 powodów: po pierwsze nie uprawiamy żadnej polityki, po drugie cenimy sobie wolność jednostki. 

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Pokot

Kino Helios
Czwartek 4 stycznia 2018
godz. 18:00

Ptaki śpiewają w Kigali

Kino Helios
Czwartek 11 stycznia 2018
godz. 18:00

Twój Vincent

Kino Helios
Czwartek 25 stycznia 2018
godz. 18:00