• Start
  • Recenzje
  • Sukces Rap Jam-u w eSTeDe. Freestyle na czysto!!!
  • Jarek Mikołajczyk

Sukces Rap Jam-u w eSTeDe. Freestyle na czysto!!!

W środę 21 Sierpnia po raz trzeci odbył się Rap Jam tym razem z rekordową publicznością. Nikt nie spodziewał się takiej liczby osób. - W największych marzeniach nie pomyśleliśmy z Mateuszem (Gucio) i innymi organizatorami, że przyjdzie tyle osób, ja wstępnie policzyłem trochę ponad sto... , ale to było na początku w szczytowym momencie na amfiteatrze eSTeDe było chyba około 200 osób-Mówi RasTi jeden z pomysłodawców – nasz redakcyjny kolega.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mimo skróconego czasu Jam wyszedł świetnie i co ważne odbywał się spontanicznie i nie nudził publiki. Impreza zaczynała się o 15 a już około pół godziny wcześniej na ławkach amfiteatru dało się wypatrzeć około 20-30 osób. I nagle pojawiło się tyle ludzi, że nie było dane nam ich zliczyć. Cały Jam zaczął się od krótkiego „intro” w Wykonaniu Muzyka i Działaka. Później zaczął się freestyle, a płytę WSRH i epkę Big Up'u zgarnął Muzyk, ale nagrody oddał w ręce publiczności. Po Battle na scenę wyszli wszyscy zapowiedziani artyści, jednak zagrali tylko po dwa kawałki. Najpierw na scenę wyszedł Wąski z pomocą Czapli czyli ostry rap z ulicy. Następnie grał Adi WWM z pomocą swojego kumpla ze składu Wariata WWM. Wariat został na scenie, ale nadal tylko w roli hypemana a ze swoimi kawałkami zaprezentował się Wabera. Na sam koniec pokazali się Norbi & Zuzkol kończąc kawałkiem z nadchodzącej płyty Norbiego pt, „To Nas Jara”. Wszystko Wyszło naprawdę fajnie w powietrzu było czuć fajną atmosferę każdy robił co chciał, a jednak nikt nie robił nic złego.
Takie imprezy lubimy i czekamy na kolejne. Wydaje się, że wsparcie inicjatywy przez eSTeDe do dobre posunięcie Centrum Kultury.

zdj. Kinga Nalewaja i Krzysztof Siwek

Red aktor