• opr. RedAkcja

Folk & Rock w Młynie

FOLK & ROCK - Trzy gnieźnieńskie kapele, trzy różne światy muzyczne, kumple od dzieciństwa, razem na jednej scenie w ten jedyny sobotni wieczór! 

MESABI - ciężkie rockowe brzmienia przenoszące w lata 80te, ZAGRALI I POSZLI - dużo hałasu na folkową nutę, SOUND ARMY - mocny, energetyczny rock oparty o poezję.
Wkrótce więcej informacji...

 

UWAGA! KONCERT CHARYTATYWNY!

Cały dochód z biletów przeznaczamy na leczenie Bartka! Dodatkowo będzie uruchomiona zbiórka pieniędzy do puszek!

Bartek Labrenz ma 13 lat i od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce oraz małogłowie. Ma też problem z nóżkami. Jest po operacji prawej nogi, operacja lewej nogi - koślawej -odbędzie się pod koniec lutego. Obecnie jest w okresie dojrzewania, kości się rozrastają i dochodzi do coraz większego zniekształcenia stopy. Skutkuje to cierpieniem i płaczem podczas noszenia butów, co pomimo chęci uniemożliwia naukę chodzenia. Niestety, aby mógł sam stanąć na nogi potrzebna jest operacja stopy i specjalistyczne ortezy. W Polsce nie ma możliwości zoperowania jego nóżek. Jedyna nadzieja dla Bartusia to operacja przeprowadzona przez specjalistów w niemieckiej klinice - Schön Klinik Vogtareuth. Niestety NFZ nie finansuje operacji przeprowadzanych za granicami kraju, więc rodzice są zdani tylko na siebie i na Wasze dobre serca. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie i pomoc, każda złotówka się liczy! Koszt operacji lewej stopy i ortezy na obie nóżki to 80400 zł.

opr. RedAkcja

Tagi: Klub Muzyczny Młyn Zagrali i Poszli Mesabi

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Królewicz Olch

Kino Helios
Czwartek 14 grudnia 2017
godz. 18:00

POLANDJA

Kino Helios
Czwartek 21 grudnia 2017
godz. 18:00

Volta

Kino Helios
Czwartek 28 grudnia 2017
godz. 18:00