• Tymoteusz Mikołajczyk

5 rocznica płyty “KAMP!” w Tamie/Poznań/

KAMP! to trzyosobowy zespół, który działa od dekady, ale debiutancki album długogrający ujrzał światło dzienne dopiero w 2012 roku. Wikipedia określa ich muzykę mianem synth-popu, ale czy trzeba ich zaszufladkować?

 

Według mnie nie ma konieczności. Muzyka, która broni się sama, nie potrzebuję nazwy i kategoryzacji. Trio to zgrane i w pełni profesjonalne grywało między innymi: na Selectorze, Open'erze, SXSW w Austin (USA), The Great Escape w Brighton (UK), na Liverpool Sound City (UK), Exit Festival (Serbia) czy płockim Audioriver. 24 listopada to dzień, w którym będziecie mogli usłyszeć przekrój działalności zespołu, a jako, że jest on specjalny ze względu na jego jubileuszową formę, możemy liczyć na jeszcze więcej. Poznański klub TAMA to właśnie tam możesz potańczyć ze znajomymi, zamknąć oczy i polecieć za dźwiękami, albo po prostu posłuchać.

Jeżeli znasz KAMP!, nie muszę Cię przekonywać, jeśli nie sprawdź chociażby utwór “Melt” powinno wystarczyć. Nie zostawiaj decyzji na ostatni moment, bo pierwsze dwie pule biletów już się rozeszły. Więcej informacji tu:


Opr. Tymoteusz Mikołajczyk

Tagi: KAMP Tama Poznań Koncert

Konwój

Kino Helios
Czwartek 16 listopada 2017
godz. 18:00

PO PROSTU PRZYJAŹŃ

Kino Helios
Czwartek 23 listopada 2017
godz. 18:00

AMOK

Kino Helios
Czwartek 30 listopada 2017
godz. 18:00